Fotowoltaika

Fotowoltaika Śląsk

Zyskuj energię prosto ze Słońca

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem jak i tysiącami wykonanych instalacji fotowoltaicznych na Śląsku i okolicach. Z nami przejdziesz przez cały ten proces w bardzo przyjemnym stylu. 
Montujemy i instalujemy fotowoltaikę u inwestorów indywidualnych jak i biznesowych.

Pracujemy i bazujemy tylko i wyłącznie na urządzeniach o długiej gwarancji na produkt jak i działanie powyżej 85% sprawności początkowej. Panele fotowoltaiczne mogą być montowane praktycznie w każdych warunkach, gdyż są odporne na grad, deszcze czy inne załamania pogodowe. 

fotowoltaika Śląsk, oszczędzanie energii Śląsk, fotowoltaika Żory
panele fotowoltaiczne Śląsk, fotowoltaika Śląsk

Panele Fotowoltaiczne

Gwarancja jakości na długie lata

W swojej ofercie posiadamy sprawdzone wysokowydajne panele firmy Risen Energy. Panele te posiadają  moduły bifacjalne czyli z obu stron są wykonane ze szkła hartowanego i pozwalają na absorpcję światła z obu stron jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zyskać nawet do 30% dodatkowej energii w porównaniu do paneli monokrystalicznych czy Polikrystalicznych.

Producent również obejmuje swoje urządzenia 12 letnią gwarancją na produkt jak i dodatkowo 25 lat na sprawność która nie spadnie poniżej 85% od wartości początkowej. Wiele innych ofert jak i teori mówi że panele fotowoltaiczne po latach tracą bardzo mocno sprawność dlatego inwestorzy rezygnują z tego rozwiązania. My mamy dla was taki produkt, który pozwoli Wam oszczędzać latami! 

Posiadają zarazem certyfikat pod kątem odporności na surowe warunki środowiskowe jak i doskonałą wydajność nawet przy niskim promieniowaniu słonecznym.  

Falownik
Sprawdzone i skuteczne produkty

Falowniki SofarSolar to dobry kompromis pomiędzy jakością i ceną. Najlepszy pod względem serwisu i gwarancji – biuro serwisowe firmy mieści się w Polsce, a kontakt i reakcja na pomoc jest natychmiastowa.

Falowniki marki Huawei idealnie wpisuje się w program „Mój Prąd 4.0”, gdyż posiada możliwość podpięcia baterii oraz specjalnie dedykowanych optymalizatorów mocy, które umożliwiają podgląd produkcji poszczególnych modułów. Pozwala również na zasilanie budynku off-grid. Dla instalacji o mocy 10kWp można bezproblemowo podłączyć baterię o mocy do 30kWh.

Falowniki firmy SolarEdge to najlepsze inwertery na rynku. Falowniki spisują się świetnie nawet przy dużych zacienieniach oraz przy skomplikowanych dachach. Posiada najlepsze systemy bezpieczeństwa, ponieważ nie potrzebuje dodatkowych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Właściciel dysponuje pełnym monitoringiem każdego modułu instalacji. Najdłuższa gwarancja producenta – 12 lat dla falownika i 25 lat dla optymalizatorów.

Inwertery Fronius to najbardziej zaawansowane falowniki stringowe produkcji austriackiej. Ich największą zaletą jest dopasowanie się do dynamicznie zmieniającego się oświetlenia, a także kompensacja mocy biernej.

falownik Śląsk

Zobacz nasze realizacje:

Poniżej możesz zobaczyć kilka z naszych realizacji Fotowoltaika Śląsk. Dodatkowo zapraszamy na podstronę Realizacje. 

Jak działamy podczas inwestycji fotowoltaika Śląsk

Punkt po punkcie przedstawimy jak wygląda cały proces podłączenia instalacji fotowoltaicznej u Ciebie!

01

Bezpłatna konsultacja

W dogodnym dla Ciebie terminie przeprowadzimy bezpłatny audyt lokalizacji, a także zapotrzebowania i zużycia energii na tej podstawie określimy wstępnie moc i orientacyjną cenę instalacji. Przedstawimy również symulację oszczędności jakie mogą zostać osiągnięte po zainstalowaniu systemu.

02

Indywidualny projekt

Wykonamy dla Ciebie projekt, który jest dostosowany do zapotrzebowania oraz taki który będzie przemyślany na przyszłość.

03

Pozyskanie dofinansowania

W ramach określonego programu zrealizujemy wszelkie formalności związane z dofinansowaniem.

04

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Wykonujemy u Ciebie pełną instalację paneli fotowoltaicznych jak i falownika wraz z wszelkimi zabezpieczeniami. Kolejno dokonujemy zgłoszenia do firmy energetycznej o wykonaniu przyłącza.

Nie czekaj tylko postaw na fotowolatikę Śląsk!

Zastanawiałeś się by zainwestować w fotowoltaikę? 
To najlepszy moment by skorzystać z wielu udogodnień jakie można otrzymać i zaoszczędzić na takiej instalacji!  Taka inwestycja zwraca się na przełomie paru lat a Ty później nadal będziesz oszczędzał. Pomagamy swoim klientom w uzyskaniu wszelkich zwrotów z tytułu podatków jak i w ramach programu  „Mój Prąd”.  Każda z tych inwestycji praktycznie spłaca się w obrębie 6 lat a Ty już od momentu montażu będziesz oszczędzał.  Działamy i montujemy na terenie Śląsk ale również i okolic( Wodzisław Śląski, Rybnik, Gliwice, Żory, Zabrze, Czyżowice, Gorzyce, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Połomia, Pszów, itd.)

Nie czekaj tylko wypełnij formularz obok i napisz do nas! 

Zapytaj o fotowoltaikę
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o których mowa w polityce prywatności.
Bezpłatna wycena!
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o których mowa w polityce prywatności.