Pompa ciepła

Pompa ciepła Śląsk

Ekologiczne ogrzewanie domu

Wieloletnia firma z bardzo dużą ilością instalacji pomp ciepła to jest to czego szukasz! Obsługujemy klientów na najwyższym poziomie i staramy się dobrać dla was najbardziej wydajne przy czym zarówno oszczędne urządzenie. Produkty, na których polegamy sprawdzają się na przestrzeni wielu lat bez żadnych usterek. Z nami masz pewność zwrotu pieniędzy i oszczędzania po okresie gwarancyjnym!

Pompa ciepła Śląsk – to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł w ekologiczny i przyjemny sposób ogrzewać budynek czy też wodę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie więc projekt jest dostosowany pod odpowiednie specyfikacje budynku czy też zapotrzebowanie na wodę użytkową.  Nasze urządzenia wiodą prym wśród innych marek i posiadają świetne recenzje, dzięki którym masz pewność że będą działać wiele lat. Również oferujemy naszym klientom stałe serwisowanie naszych specjalistów.

Postaw już teraz na Pompę Ciepła Śląsk

pompa ciepła Śląsk, ekologiczne ogrzewanie Śląsk
daikin pompa ciepła Śląsk, ogrzewanie pompą ciepła Śląsk

Oferowane pompy ciepła

Gwarancja na wiele lat wraz z serwisem

Montujemy pompy ciepła renomowanej firmy DAIKIN. Jest to japońska firma produkująca pompy w Europie. Standardowa gwarancja na produkt to 5 lat z możliwością wydłużenia do nawet 10.

W swojej ofercie proponujemy urządzenia nisko-, średnio- i wysokotemperaturowe, dzięki temu możemy dopasować pompę dla każdego rodzaju budynku, od starych, po termomodernizacji do nowych. Źródło ciepła spełnia normy energetyczne A+++, pracuje na najnowszym czynniku R32. Funkcjonuje w temperaturze do -28 oC. Są to najcichsze pompy na rynku, co pozwala na najwyższy komfort użytkowania (35dB na pełnych obrotach).

Po naszym montażu pompa jest konfigurowana i uruchamiana przez autoryzowany serwis DAIKIN, który przejmuje opiekę nad pompą.
Serwis szybko reaguje na zgłoszenia, a infolinia jest dostępna przez 24/7.

Nasze pompy służą nie tylko do ogrzewania domu. Różnorodność jednostek wewnętrznych pozwala sprostać wymaganiom klientów – można podpiąć instalację solarną, jeśli takową posiadają lub poprzez instalację podłogową/zamontowanie klima konwektorów schłodzić pomieszczenia. Proponowane pompy są wyposażone w zintegrowane zbiorniki c.w.u ze stali nierdzewnej (gwarantujące pracę przez długie lata).

Jako firma przeprowadzamy klienta przez etapy uzyskania dofinansowania do wymiany źródła ciepła – najpopularniejszy program dotacji Czyste Powietrze. Pomagamy z prawidłowym złożeniem wniosku o dotację i wypłatę dofinansowania, przygotowujemy potrzebną dokumentację.

Zobacz nasze realizacje:

Poniżej możesz zobaczyć kilka z naszych realizacji Pompa Ciepła Śląsk. Dodatkowo zapraszamy na podstronę Realizacje. 

Jak działamy podczas inwestycji Pompa Ciepła Śląsk

Punkt po punkcie przedstawimy jak wygląda cały proces podłączenia Pompy Ciepła u Ciebie!

01

Bezpłatna konsultacja

W odpowiednim dla Ciebie terminie wykonamy odpowiednio audyt domu czy budynku pod względem zapotrzebowania na ogrzewanie domu czy wody. Dobierzemy odpowiednio produkty jak i wykonamy wstępną orientacyjną wycenę. Przedstawimy również symulację oszczędności jakie mogą zostać osiągnięte po zainstalowaniu systemu.

02

Indywidualny projekt

Wykonamy dla Ciebie projekt, który jest dostosowany do zapotrzebowania oraz taki który będzie przemyślany na przyszłość.

03

Pozyskanie dofinansowania

W ramach określonego programu zrealizujemy wszelkie formalności związane z dofinansowaniem.

04

Montaż pompy ciepła

Wykonujemy u Ciebie pełną instalację pompy ciepła jak i kolejno zostanie przeprowadzona konfiguracja sprzętowa przez autoryzowany serwis producenta.

Nie czekaj tylko postaw na Pompa ciepła Śląsk!

Zastanawiałeś się by zainwestować w pompę ciepła?
To najlepszy moment by skorzystać z wielu udogodnień jakie można otrzymać i zaoszczędzić na takiej instalacji!  Taka inwestycja zwraca się na przełomie paru lat a Ty później nadal będziesz oszczędzał. Pomagamy swoim klientom w uzyskaniu wszelkich zwrotów z tytułu podatków jak i w ramach programu  „Czyste powietrze”.  Każda z tych inwestycji praktycznie spłaca się w obrębie kilku lat a Ty już od momentu montażu będziesz oszczędzał.  Działamy i montujemy na terenie Śląsk ale również i okolic(Jastrzębie Zdrój, Mszana, Pszów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Zabrze, Gliwice, Żory, Czyżowice, Połomia, Gorzyce, Racibórz, itd.)

Nie czekaj tylko wypełnij formularz obok i napisz do nas! 

Zapytaj o pompę ciepła
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o których mowa w polityce prywatności.
Bezpłatna wycena!
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych o których mowa w polityce prywatności.